Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[19.08.2007] 40 дни - Митко Събев


Хашек

Recommended Posts

на 19-ти - неделя, към 11.00ч ще се съберем на гробищата в с. Стамболово за 40-те дни от смъртта на Митко Събев. Желаещите да присъстват нека да ми пуснат ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще тръгвам или тази вечер(Петък), или събота по някое време и ще пренощувам във ВТ! Ако случайно нещо или някой ме спре да тръгна до събота вечерта ще се обръщам към Митака(Кранкенщайн) да пътуваме с неговата фела!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой,който ще тръгва или ще минава през Пловдив,да се прикрепвам към него?Ако някой от софиянци случайно пък минава през подбалканския през Сопот,Карлово също ме устройва и мога да се придвижа до/от там.Плана беше с Дончо да пътуваме двамата заедно,само че сега той ще има други задачи и няма да се прибира след това към Пловдив,а моето шкоде точно в момента не е много,много за дълго пътуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой,който ще тръгва или ще минава през Пловдив,да се прикрепвам към него?Ако някой от софиянци случайно пък минава през подбалканския през Сопот,Карлово също ме устройва и мога да се придвижа до/от там.Плана беше с Дончо да пътуваме двамата заедно,само че сега той ще има други задачи и няма да се прибира след това към Пловдив,а моето шкоде точно в момента не е много,много за дълго пътуване.

 

ако проблема ти е във връщането мога да мина по подбалканския път на връщане и да те оставя някъде, където ще може да направиш връзката за Пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че ремонтират подбалканския около Пирдоп и Златица в разстояние на около 30-40км и е много гадно да се кара оттам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако проблема ти е във връщането мога да мина по подбалканския път на връщане и да те оставя някъде, където ще може да направиш връзката за Пловдив

 

Ами точно връщането ми е проблема,само че при тези условия с ремонта на пътя,май няма да е удачно за теб да минаваш оттам :?

Оставям си телефона все пак,ако има някакво развитие: 0877148787

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво толкова, имайки предвид, че на връщане за никъде няма да бързаме нищо не пречи да минем оттам за разнообразие, така че идвай смело, мен ремонтите не ме плашат 8)

 

п.п. на телефона няма да ти звъня, щото сега се прибирам и го видях малко късничко, а пък утре ще тръгваме доста раничко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво толкова, имайки предвид, че на връщане за никъде няма да бързаме нищо не пречи да минем оттам за разнообразие, така че идвай смело, мен ремонтите не ме плашат 8)

 

п.п. на телефона няма да ти звъня, щото сега се прибирам и го видях малко късничко, а пък утре ще тръгваме доста раничко ;)

 

Ей,много ме е яд значи,че не съм видял... ](*,) До към 21.30 следях постоянно темата и след това излезнах извън Пловдив и нямах достъп до нет.А исках да присъствам!

Митак,все пак много благодаря за предложението и изявеното желание въпреки лошия път и по-дългия маршрут да помогнеш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

няма за какво, всъщност ние ти звъняхме с другия Митак (шкода естел) в неделя сутринта като тръгвахме около 8 а и по-късно пак, ама явно още не си се бил събудил, щото не вдигаше :roll:

 

П.П. сори, че чак сега отговарям, ама бях до завчера на моренцето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.