Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разход на фабиа РС


OSRacing

Recommended Posts

И колко ниска ще се окаже? Как ти звучат 107km/h средна скорост Варна-София с разход 5.0? Щото мойта (90 коня) дава толкоз....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    8

  • RETURN

    8

  • votolom

    6

  • werz

    5

Най-много писали в темата

И колко ниска ще се окаже? Как ти звучат 107km/h средна скорост Варна-София с разход 5.0?

Звучи добре

Наистина звучи добре и най-важното - достоверно, за разлика от "160 - 180 с двама души и много багаж (включително и ските на бутнатите задни седалки по диагонал). Даде ми 5,2... "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мразя някой като каже карах с 130-140 на магистралата, 100-110 по другите пътища и ми даде еди колко си, а колата няма борд компютър за средна скорост. При всяко намаляне в населено място средната скорост пада доста, което обаче не се отчита от пишкомерковците.

 

На мен от Поморие до Габрово ми даде 6.0 при средна скорост 67 км/ч. До Казанлък беше около 80 км/ч, но през Шипка падна доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам борд компютър , но много лесно си правя сметката колко ми е била средната скорост ... Х километра за Y часа = Z средна скорост или с други думи 140 за 2 часа = 70 км. средно ... за кво ми е компютър и в колата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко ниска ще се окаже? Как ти звучат 107km/h средна скорост Варна-София с разход 5.0?

Звучи добре

Наистина звучи добре и най-важното - достоверно, за разлика от "160 - 180 с двама души и много багаж (включително и ските на бутнатите задни седалки по диагонал). Даде ми 5,2... "

 

Просто за уточнение

 

Януари купихме две коли от ЕТ vRS-а, който карам аз и Octavia II 2.0 TDI, която кара жена ми (май и твойта е такава, колата, не жената) ;)

 

Та разликата в разхода и вървежа на двете коли е брутална. А що касае доставерността - жена ми предпочита да ходим с RS-a до морето, защото харчи колкото ти казах. 160 - 180 само магистрала, а през голямата част от пътя колата беше на темпомат на 180, тоест не е помпана (разхода се вдига много от често ускорение, а не от поддържане на скорост). Оборотите при 180 са около 3300...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе да заприличва на рибарски разкази :mrgreen:

Ако при 180км/ч ( при равен път, не надолнищв!:)) компа ти дава моментен разход 5.2 или нещо около тази стойност, силно се опасявам, че имаш повреда в скоростомера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе да заприличва на рибарски разкази :mrgreen:

Ако при 180км/ч ( при равен път, не надолнищв!:)) компа ти дава моментен разход 5.2 или нещо около тази стойност, силно се опасявам, че имаш повреда в скоростомера :)

 

Определено... и в шестата скорост също ;)

 

А за рибарските приказми - на мене ми е все тая. Ако прочетете първоначално темата може би ще ви стане ясно за къде и какво става дума. + това момчето се интересува дали ще му харчи много РСката, ако си я купи.

 

Извинявам се, ако съм засегнал някой (не ми е ясно с какво)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега huko... не го взимай толкова на сериозно :)

RS-ката е страхотна кола!!! Върви много, харчи малко ...и е на много прилична цена за спортна кола!

Просто чудесен избор!

 

Но позволи ми....това 5.2 при 180км/ч ...леко ме смущава :)

 

Поздравления за хубавата кола и много безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 6 е съвсем реалистично - 6,1....6,2.. Миналата седмица ходих до Варна и Добрич - по магистралите до 200км/ч иначе 150-170км/ч...бухам на шеста и разхода за пътуването беше 6,7 :!: :P :!:

 

И не се обади да се видим и да си разгледаме колите! :evil:

130-160-трудно под 6 ще паднеш да ти кажа честно-то зависи и как я караш-как си поддържаш скоростта!

Аз сега на връщане от рали БГ със 120-5,1 даде-иначе извън града-5,0(като не я юркам-до 7)-а в града от 7-до 8,5!

 

P.S-колеги който има път към Добрич да се обажда бе!!!

Искрен-0888/910 619

 

А ето какво казват другите горди собственици на RS-ка....

Та така...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За взимане навътре - никъв шанс :D

 

По интересното за тоя разход е друго - като взех колота от ЕТ й навъртях около 500 км в София. След няколко дена с Жената тръгнахме и София- Игуменица- Анкона- Инсбрук- Мюнхен- Виена- Будапеща- Калафат- София... Някъде 4600 км. През целия пробег на тяхните нафти не бях забелязал колата да пуши. Тука като излупах нафта на ОМВто в Монтана - ти да видиш.

Please refuel ми светкаше между 770 и 790 км пробег след пълнене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Това за нафтата си е така...Като зареждам в Германия, незнам дали ми пуши отзад, но съм 100% убеден, че моторът ми става много по-тих. Както и че върви повече. Където и да заредя, и в Aral, Esso, Agip или Shell, има голяма разлика от родната ни нафта.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.