Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еуратек пуснаха новата Фабия


Baj Vylcho

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    10

  • izov

    9

  • Sev

    6

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Не се прецаквай да купуваш нищо италианско,с изключение на Ферари и Ламборджини :mrgreen:

 

 

Нищо лично, ама много ги обичам такива "разбирачи" :evil: . Гранде Пунто е страшна кола. И като дизайн и като техника е на много високо ниво. Не знам имал ли си удоволствието да се докоснеш до него, но ако го беше направил, надали щеше да говориш така.

 

П.П. Само за протокола да отбележа, че се казва "ЛамборГини" ;)

 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си предубеден и за три цилиндровите двигатели :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак почвате безсмислен спор.

Иначе по темата-според мен сега е момента да се купи старата Фабия, според мен последните докарани коли са изчистени от повечето дефекти които колата е давала през годините и това е предпоставка хората които искат да си вземат нещо сигурно с много екстри и за малко пари да го направят сега. Иначе тепърва ще виждаме промоции за новата, нови модели (комби и рс), допълнителни оборудвания и т.н. и т.н. :D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пунто е страшна кола. И като дизайн и като техника е на много високо ниво. Не знам имал ли си удоволствието да се докоснеш до него, но ако го беше направил, надали щеше да говориш така.

 

Goga,

 

като излезе Punto прятел беше шеф на представителството на Fiat в България. Качих се на тая кола докато беше на 2к км! На пръв поглед всичко беше ок. Но минаха 15к км и се почна - палиш двигателя завърташ волана на дясно при което електрониката ти го завърта (с трясък!!!) в пълно ляво положение! Оправя се като загасиш двигателя и пак запалиш. След това почна да светва датчика за ABSа. След 4 (четири!!!) смени се появи пети път. Сменяха се не един и два датчика по двигателя. И т.н. и т.н.

Та, както е казал народа, на вкус и цвет таварищи нет :mrgreen:

 

По темата - аз бих избра старата Фабия. Повече ми харесва, пък и повечето "детски" болести са излекувани.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Grande Punto е добър избор

лидера в сегмента в Европа

двигатеря 1,3 MultiJet 90 к.с. е с награда двигател на годината :D

Common Rail 2-ро поколение

само не знам при оборудване 1:1 каква ли ще е разликата в цената

разликата в базовите бензинови модели e около 1500 лева

при базов, обаче дизел около 1000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Punto-то може и 30 награди да има, но не забравяйте, че за оценките Фиат винаги дават екземпляри с много екстри, чисто нови и т.н. Обаче какво се случва след 1 година и 20к км. - започват се ремонтите, това се случва. Имам много неприятни преживявания с предното Пунто, и въпреки че новото е доста по-добро, аз лично не бих го избрал пред Фабия. Красиво е, но му нямам доверие!

 

Новата Фабия при всички положения ще покаже дребни недомислици и дефекти, така че ако някой иска да си купува автомобил в този клас наистина е най-добре да се обърне към изпитаната техника на старата Фабия. Ако някой задължително иска новата, поне да изчака до панаира в Пловдив - не само заради цената, но и ще е минало малко време от представянето и ще има отзиви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се говори за всички модели на дадена фирма...

скоро четох тест - 100 000 км с Фиат Панда в АвтоБилд

въпреки че е немско издание, отзивите бяха добри

 

служебната кола е Шкода

личната Фиат :D

 

нямам прадрасъдъци към дадена марка, защото е глупаво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8-9 години бях купил на жена ми чисто ново Пунто.... Още псувам... това са ми най-лошо похарчените пари! На 4000км му правиха основен ремонт!? Съдих ги с експертизи във Фиат - Гърция и прочие....

Бягайте далече от тази марка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем на въпроса за новата Фабия. Днес я разгледах подробно в салона в Надежда. Страхотна кола е. На връщане видях една регистрирана на Лъвов мост, караше я някаква руса кака :mrgreen: . Което значи, че се продава вече ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата Фабия при всички положения ще покаже дребни недомислици и дефекти, така че ако някой иска да си купува автомобил в този клас наистина е най-добре да се обърне към изпитаната техника на старата Фабия.

 

Видях подбно мнение изразено от няколко човека, но не съм много съгласен. Новия модел ще има детски болести - това е вън от съмнение, но това не значи, че трябва да се купува стария модел. Все пак - двата модела са доста различни ... единият е измислен 5-6 години след другия, като би трябвало да включва по-съвременна техника и технологии, и да ползва опита от предишния. Като се има предвид, че двата струват почти еднакво - не съм много сигурен, че си струва купуването на стария. Все пак след 7-8 години, с новия модел ще имаш кола измислена преди 7-8 години, а със стария - кола разработена преди 14-15 ... мисля има разлика ;)

 

Лично на мен - стария модел повече ме кефи (може би защото още не съм свикнал с новия), но въпреки това мисля, че е доста дискусионно кой от двата трябва да се предпочете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В новия модел няма никакви иновации! Заложено е на старата и изпитана рецепта, така че човек купува по-добрък пакет за безопасност и различен външен вид ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В новия модел няма никакви иновации! Заложено е на старата и изпитана рецепта, така че човек купува по-добрък пакет за безопасност и различен външен вид ;-)

 

И това никак не е малко според мен ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Цариградско шосе се разминах с една сива Нова Фабия. Предвид мястото където я засекох не можах да я огледам добре , но първото впечатление е както при Румстъра - на картинка не ми харесва чак толкова но на живо е по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо плъднаха... А мен някой ме беше заблудил, че ще я пускат чав края на лятото. Ще взема да се вдигна до Надежда да я поразгледам и отвътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо плъднаха... А мен някой ме беше заблудил, че ще я пускат чав края на лятото. Ще взема да се вдигна до Надежда да я поразгледам и отвътре.

 

Аз те бях заблудил :oops: . Така разбрах от рекламната шефка на ЕТ, ама очевидно и тя е била толкова наясно, колкото и аз :mrgreen: . Новата Фабия е страхотна кола и въобще не е грозна (както изглежда на снимки), заслужава си да се вдигнеш до майната си в Надежда да я видиш ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До последно си мислех, че новата Фабия на живо ще ми хареса, но след посещението ми в ЕТ вчера, останах безкрайно разочарован от дизайна на задницата smile075 , никаква индивидуалност, прилича ми на евтина корейска (чи)KIA.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile166 Аз все още не съм я виждал на живо-но в брошурата за Новата Фабия-синята с белия покрив много ме кефи!

П.С-незнам за вас-обаче аз чакам РСа с нетърпение!(да плагиятствам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята верно е готина, обаче защото е снимана отпред :D

 

Тия дни ще я разгледам в Надежда, но като я видях миналата седмица от разстояние около 10-15 метра пак не ми хареса задницата. Не са я направили добре и това си е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

smile122 . Интересно че няма на пръв поглед много допирни точки със старата Фабия!А фаровете са smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Колеги, колата е замаскирана. 100 % няма де толкова ужасяващо грозна като излезе.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.