Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еуратек пуснаха новата Фабия


Baj Vylcho

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    10

  • izov

    9

  • Sev

    6

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Според мене на снимките които е пуснал колегата Sev, продълженията на стоповете по 5-тата врата са лепенки или нещо друго за заблуда на противника :D

Е, то е ясно че няма да изглежда така задницата... само си лафиме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива е колата според мен. И хечбека ми харесва много. Ама и тук, както и при Румстъра, като го видиш наживо, тогава се убеждаваш за какво иде реч. `Щото Румстъра си пада грозноват на снимки :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива е колата според мен. И хечбека ми харесва много. Ама и тук, както и при Румстъра, като го видиш наживо, тогава се убеждаваш за какво иде реч. `Щото Румстъра си пада грозноват на снимки :mrgreen: .

 

Наистина Румстъра е по-грозен на снимки отколкото на живо където все едно гледаш друга кола. иначе повечето коли ги правят хубави на снимки, а на живо.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.