Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прецакване


RETURN

Recommended Posts

Купих си наскоро Фабия RS .Усъмних се от едно леко виене в скоростите,и като смених маслото ...просто металик.Колата е на 25 хиляди километра,а стария собственик не се е усетил да я върне докато е в гаранция.Така че пичове...Шкодата си е дърво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си наскоро Фабия RS .Усъмних се от едно леко виене в скоростите,и като смених маслото ...просто металик.Колата е на 25 хиляди километра,а стария собственик не се е усетил да я върне докато е в гаранция.Така че пичове...Шкодата си е дърво.

 

Какво значи смених маслото ... просто металик :?: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не приказваме празни приказки - VW и Audi били дървени коли..... а това за порше няма и да го коментирам.... :roll:

Мога да кажа само че VW за мен си остава може би най-стабилната марка,здрава,качествена,народна кола! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си наскоро Фабия RS .Усъмних се от едно леко виене в скоростите,и като смених маслото ...просто металик.Колата е на 25 хиляди километра,а стария собственик не се е усетил да я върне докато е в гаранция.Така че пичове...Шкодата си е дърво.

 

Я пак напиши за дървото и проблема с металика но малко по смислено изречение че да те разберем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не приказваме празни приказки - VW и Audi били дървени коли..... а това за порше няма и да го коментирам.... :roll:

Мога да кажа само че VW за мен си остава може би най-стабилната марка,здрава,качествена,народна кола! :)

Поздрави!

 

Братле не усети ли ироничния тон на поста ми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си наскоро Фабия RS .Усъмних се от едно леко виене в скоростите,и като смених маслото ...просто металик.Колата е на 25 хиляди километра,а стария собственик не се е усетил да я върне докато е в гаранция.Така че пичове...Шкодата си е дърво.

 

Я пак напиши за дървото и проблема с металика но малко по смислено изречение че да те разберем...

Маслото от скоростната кутия бе във вид на металик,което ще рече много финни и малки струшки.Най-вероятно не по-големи от микрон.Сменявал съм масло на скоростите на Фабия 1,4 ТДИ но не беше с метален филм отгоре.Явно има някакъв малък проблем в хлабините на скоростната кутия,щото виенето почти не се чува.Но все пак не е нормално от автомобил на 24 000 км да се източи такова масло от скоростите.Жалко за мен,защото се изръсих доста парички за колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се държи колата сега? Продължава ли да вие?

Намаля чувствително,но пак го има ,особено когато не товариш двигателя/т.е. шумовете от него са такива,за да се чува всичко останало/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов съм като собственик на Фабия 1.2 64 кс,но от опит мисля 4е е разбит някой от синхронизаторите и най-вероятно ще се самоизключват и скоростите по-нататък.може би трябва да се разглоби и да се видят синхронизаторите или фиксаторите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно , защо тогава във фабрична опаковка на трансмосионно масло на Опел , каквото ползвам за моита баба имаше също месингови стружки / финно смляни и смесени в маслото / :?: :!: :?:

Ако пича , от който си взел колата си е позволявал да пили гуми по светофари и други надбягвания и е поскапал диференциала - не се сърди на чехите , а от друга страна моите скорости подвиват в много определени условия , а вече карат 130 000 и няма проблем ... просто има луфтове в диференциала и кво от туй ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов съм като собственик на Фабия 1.2 64 кс,но от опит мисля 4е е разбит някой от синхронизаторите и най-вероятно ще се самоизключват и скоростите по-нататък.може би трябва да се разглоби и да се видят синхронизаторите или фиксаторите!!!

Мисля че си и нов като шофьор ;)

Разбити синхронизатори на 25000 км....смях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за нов-НЕ.а за синхронизаторите ако има нещо по тях могат да се износят и за 5000(все пак CuZn при износване породено от ненормално триене отделя стружки).казвамго от опит-100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Така че пичове...Шкодата си е дърво...

Много генерално заключение вадиш :!: Това, че ти си карък, не означава, че дадена марка е дърво. Просто си случил на дефект. А това, че си платил преди да го диагностицираш - няма да го коментирам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си наскоро Фабия RS .Усъмних се от едно леко виене в скоростите,и като смених маслото ...просто металик.Колата е на 25 хиляди километра,а стария собственик не се е усетил да я върне докато е в гаранция.Така че пичове...Шкодата си е дърво.

 

Мдаааам по скоро е минала покраи 25 000 или 250 000 по скоро....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си наскоро Фабия RS .Усъмних се от едно леко виене в скоростите,и като смених маслото ...просто металик.Колата е на 25 хиляди километра,а стария собственик не се е усетил да я върне докато е в гаранция.Така че пичове...Шкодата си е дърво.

на ценатралната ос има лагер с пластмасов сепаратор.

като не го усетиш навреме го праиш сам.

същото дърво е на ауди а2 , поло и сеат :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си наскоро Фабия RS .Усъмних се от едно леко виене в скоростите,и като смених маслото ...просто металик.Колата е на 25 хиляди километра,а стария собственик не се е усетил да я върне докато е в гаранция.Така че пичове...Шкодата си е дърво.

 

Мдаааам по скоро е минала покраи 25 000 или 250 000 по скоро....

По-скоро ти си поредния гений

Закривам темата,не са ми необходими повече коментари.Съжалявам че повдигнах въпроса :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо лично но как е карана колата през тия 25000 километра ако е шпорена като за световно като нищо може да е прецакало нещо вътре. Моите сълебознования за проблема но недеи бъди сигурен че вината е в завода на Шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закривам темата,не са ми необходими повече коментари.Съжалявам че повдигнах въпроса :?

 

Колега,

 

не се сърди. Просто подходи малко грубо. Ако напишеш "Golf е дърво" във форума на VW със сигурност ще те изядат докато си вдигнеш пръста от enter-а! Нормално е. Хората си обичат колите и не са съгласни с такива класификаций.

 

Що се отнася до проблема ти - явно наистина имаш лош късмет или не добър познат, който те е изпързаля. Което и да е, имаш моето съчуствие и надежда да си решиш проблема най-скоро.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо лично но как е карана колата през тия 25000 километра ако е шпорена като за световно като нищо може да е прецакало нещо вътре. Моите сълебознования за проблема но недеи бъди сигурен че вината е в завода на Шкода

Ами, шпорена. Човека си е взел РС щото му е харесал цвета....Естествено, че е шпорена. За къв ... му е да си вземе РС, ако не я настъпва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо лично но как е карана колата през тия 25000 километра ако е шпорена като за световно като нищо може да е прецакало нещо вътре. Моите сълебознования за проблема но недеи бъди сигурен че вината е в завода на Шкода

Ами, шпорена. Човека си е взел РС щото му е харесал цвета....Естествено, че е шпорена. За къв ... му е да си вземе РС, ако не я настъпва?

Тази кола върви от самосебе си.Може и да съм се вманячил,но това ще се разбере при смяната на маслото.Така и така ще се сваля кората при смяна на маслото на двигателя.Тогава ще източа и маслото от скоростите за да видя дали пак не е в цвят металик.

БТВ:Наистина ви настъпах по мазола с грубото изказване за марката,за което се извинявам.RS-ката наистина е един уникален автомобил.Моя е с допълнителен ESP контрол и два странични еърбега....дано на никой не му се налагат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закривам темата,не са ми необходими повече коментари.Съжалявам че повдигнах въпроса :?

 

Колега,

 

не се сърди. Просто подходи малко грубо. Ако напишеш "Golf е дърво" във форума на VW със сигурност ще те изядат докато си вдигнеш пръста от enter-а! Нормално е. Хората си обичат колите и не са съгласни с такива класификаций.

 

Що се отнася до проблема ти - явно наистина имаш лош късмет или не добър познат, който те е изпързаля. Което и да е, имаш моето съчуствие и надежда да си решиш проблема най-скоро.

 

Поздрави

Благодаря началство 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си наскоро Фабия RS .Усъмних се от едно леко виене в скоростите,и като смених маслото ...просто металик.Колата е на 25 хиляди километра,а стария собственик не се е усетил да я върне докато е в гаранция.Така че пичове...Шкодата си е дърво.

 

Нищо ти няма на кутията... и стига си хленчил :evil: Понякога човек си внушава. :mrgreen: Това да не ти е фиЯТ,та да се скапе на 25000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.