Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Tourist Trophy 2007


Хашек

Дати за провеждане на Нац. събор  

41 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    6

  • Redline__

    4

  • Favorit

    4

  • BlackPearl

    3

Най-много писали в темата

гласувах за 29-01 ... щото е неделя-вторник, има вероятност да имам по-малко работа тогава отколкото в петък-до-неделя... ама то все работа работа.. аиде един събор по-скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е написано в началото - въпрос на друга тема. Сега се дискутират датите. После мястото и накрая пиенето :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е добре да се пропусне такова мероприятие .

 

Може с една нощувка, но ще се явя ,така че бройте и мен.

Може би, добре би било пловдивската група да се видим и

обсъдим някои подробности!? :smt013

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за 29 април - 1 май, макар още да не съм 100 % сигурен че ще мога да пътувам - но ще направя всичко възможно поне за 1 нощ да дойда.

Между другото наистина заглавието на английски може да е причина за слабия интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах за 29-01 но ще доида когато и да решите, ама без Шкода.

Ако не беше жената и аз подминавах заглавието като по инерция го мислех за Чешкото събиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде ще се събирате, по-точно?

 

Както е написано в началото - въпрос на друга тема. Сега се дискутират датите. После мястото и накрая пиенето :mrgreen:

:!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за 29 април - 01 май. Колкото по-рано толкова по-добре :lol:

За съжаление няма да съм с Мишел-ка, тогава тя ще е в бокса. Надявам се да не отнеса много критики за зеления Опел, с който ще пътувам :mrgreen:

Миро, ако имаш нужда от помощ относно организацията - имаш ми телефона ;)

 

Хайде Шкодари, обединявайте се, размърдайте се, че още от сега подушвам скарата и ми текат лигите за бирата под надслов Skoda Forever 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Шкодари, обединявайте се, размърдайте се, че още от сега подушвам скарата и ми текат лигите за бирата под надслов Skoda Forever 8)

ох, ох, ох....говори ми още :lol: :smt013 :smt013 :smt013

...ако мога да помогна с нещо, казвайте....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Приемам правилото да гласуват само сигурните,че ще дойдат/е,с отвлечената хумористична забележка,че това май е в нечии други ръце.../,и затова не гласувам.Не зная как ще ми дойде бачкането,но ако съм свободен във времето,което се определи,мисля,че ще дойда.Отдавна имам отношение към автомобилите,истински се кефя на червената ми мома,карал съм бая коли,ама тази май най ми е на сърцето,а и бих искал да чуя разни раздувки за коли и Шкоди,та дори и да участвам,ако има кой да ме слуша,ха-ха...

 

--------------

Fabia 1.2 12v HTP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Тази година и ние ще дойдем - дано да сме живи и здрави дотогава!

 

Гласувал съм за 29.04-... защото тогава повече хора ще са свободни.

 

Поздрави на всички! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

04 май - 06 май - само тогава мога - какво да се прави.

 

Поздрави

 

Едит: Да понапиша някой неща щото много се издразних:

1. Наспамихте всички раздели със съобщения за срещата :)

Да бяхте казали на Юли да пусне по едно ЛС на всеки :)

2. Не съм чел в другите раздели, но във Fabia, Octavia, Superb срещнах изказвания от рода "собствен форум", не са заинтересовани и все в тоя дух.

Не всеки може да реагира и да вземе решение месец напред - дайте малко време!

Слагате две дати - ми и двете са празници - все нещо изкача - имайте малко търпение.

Хашек пусна темата в петък в понеделник оревахте света - какво ставало никой не искал - е чакайте малко де - събота неделя - почивни дни - не всеки е пред компа - поради горните условия и трябва да се планират нещата.

И най-накрая - искате да не се спами темата - съответно никой не пише и не гласува докато няма някаква сигурност - пак се чува - аре ко става никой няма.

Е явно има - просто малко време трябваше за да може предполагам всеки да си подреди плановете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам доколко е редно да гласувам - притежавам Шкода, карам Жигули и ще ходя с него, както обикновено. И така - гласувах за 04-06. Черни осъм... Разбира се, най-важно е избраната дата за събор да е удобна на максимален брой участници. И първи май не звучи зле.

 

 

Малко офтопик: За 04-06 с колеги от клуб "Москвич" планираме и едно ходене до Ловеч - музеят на завод Балкан... Миналата година не ни пуснаха вътре. Там са изложени първият български автомобил "Балкан", мотоциклети, Пирин-ФИАТ, два чисто нови(!) Москвича... Сега имам връзка и обещават да влезем без проблеми. Не, че музеят е кой знае какво - просто ми е интересно да го посетя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми...аз не съм гласувал, щот не са ми удобни датите. К'во да се прави...

Хапвайте скарата и къркайте и заради мен :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми...аз не съм гласувал, щот не са ми удобни датите. К'во да се прави...

Хапвайте скарата и къркайте и заради мен :smt030

 

 

Ееех... определено ще липсваш. Много ми се искаше да се запозная с теб, но... следващия път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми...аз не съм гласувал, щот не са ми удобни датите. К'во да се прави...

Хапвайте скарата и къркайте и заради мен :smt030

 

Айде стига се прави! Пали таралясника и идвай насам!

 

Поздрави

 

BTW: имаме 41 гласа, още 9 и предлагам да минем на темата "КЪДЕ"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.