Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Tourist Trophy 2007


Хашек

Дати за провеждане на Нац. събор  

41 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

Това са датите за национален Шкода Събор.

 

Пускам анкета със 7 дневен срок за уточняване датата на мероприятието.

 

Моля да гласуват само тези, които твърдо идват на съответната дата.

 

След съгласуване на датата за провеждане ще пусна анкета за мястото.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    6

  • Redline__

    4

  • Favorit

    4

  • BlackPearl

    3

Най-много писали в темата

И аз така 29-01 - Колкото по-рано толкова... по-рано :mrgreen:

 

аналогично :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, едвам изчаках да пуснеш тази тема... :D Гласувах за втората дата само защото може да е по добро времето - априлските вечери са бая студенички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз гласувах за 4-6 маи защото се пада петък събота и неделя по вероятно е повечето хора тогава да почиват докато другото е нед. понд.и втор. от които 2 са си чисти работни дни за повечето. 8) дано да е на 4-6 защото иначе може и да не съм с вас :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе, не бях погледнал какви дни се падат но според мен е задължително събора да е петък,събота,неделя - защото в противен случай съм сигурен че по голямата част от хората няма да могат да присъстват. Което пък обезсмисля всичко :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:!: 30 април и 1 май са почивни - слели са ги заради празника на труда, който е официален и понеделника май ще се отработва следващата събота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кранка е прав!

 

Колеги, не се съмнявам, че всички вие имате поне по един календар около себе си! Не е редно на всеки да му се обяснява кои дати са празници и кои делници!

 

Тези, които не могат да се освободят в делничните дни, не е уместно да гласуват за 04-06 май, защото на 05 май ще отработват 30 април.

 

ОСВЕН ТОВА:

Крайно изненадан съм от "особения интерес" към това годишно мероприятие! Към днешна дата общо гласувалите са 15 (като 9 към 6 се взаимоизключват) от над 600 регистрирани потребители.

В тази връзка Ви информирам, че при такъв слаб интерес (по-малко от 30 гласували за една от двете дати) организирането на събора ще бъде безполезно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек е напълно прав-трябва малко да се стегнем и да направим готин събор-да надминем миналогодишния.Ако зависеше от мене щях да гласувам и 5 пъти за май месец-ама на!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много учуден от слабия интерес, не ми е ясно защо така. Заглавието на темата ли нищо не им говори, ако трябва превод да направим? :roll: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми сменето го с "Пролетен национален Шкода събор 2007" примерно... и на мен не ми се бие път, за да се съберем 5 коли честно казано :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То наистина няма смисъл да се съберем 5-10 човека!НО от друга страна-като се съберем сериозни хора-колкото и да е броя им-винаги ще си направим веселото и ще вържем приказка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е знаеш, че от Варна има 10 коли сигурни, ама като ше е така :evil: , по добре да се пуснем надолу към Обзор, Бяла - там е супер яко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На която и да е дата ще гледам да дойда. В най-лошия случай като миналата година - само за през деня. Но се надявам тази година да имам повечко време и да остана за двата/трите дена.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен и брат ми ни бройте, за която и да е дата. Дали ще сме с две или само с едната кола няма значение. Мястото също няма особено значение. Иначе Черни осъм беше супер миналата година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно много хубаво място - голямата поляна на която са хижа Комсомолска, Равнища и още една, забравих коя -над Асеновград е, достъпно е и откъм село Храбрино, наблизо е и хижа Родопски партизани.

 

http://www.bulgarian-mountains.com/bg/H ... /Ravnishta

 

http://www.bulgarian-mountains.com/bg/H ... iPartizani

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз за 29-ти. дано не ме дръпнат нанякъде. браво, че по-отрано сте решили да пуснете темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.