Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

03.03.2007 - Констанца


Хашек

Recommended Posts

Скъпи колеги,

Смятаме Варненската Шкода колегия да пием по едно кафе и да направим една румънска кухня за обяд в събота в Констанца.

 

Ще пътуваме 6 коли.

 

Това е моята тема, пусната във форума на нашите румънски колеги:

 

http://www.skodafriends.3x.ro/forum/vie ... hp?tid=291

 

Утре тръгваме в 8 от Варна. Желаещите да тръгнат с нас да ми звъннат.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегите-мамалигари! специално ако има някой от техния ретро-клуб, знаят я там Паненка ;)

 

П.П. за румънската кухнята - аз лично вече не бих опитвал друго освен мамалигата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ми се ама не мога още, на мастЪр сме... Ама налято ако пътувате пак занатам - да минете през Крапец да ме вземете :mrgreen: по път е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекарахме чудесно в събота! Имаше и малки преживявания, но за наше щастие "всичко е добре, когато свърши добре"

 

Оказа се, че няма съфорумци от Констанца, но за сметка на това аз поканих всички румънски колеги да посетят новооткрития за тази цел раздел най-долу.

 

Това са само някои от колите им:

 

http://www.skodafriends.3x.ro/forum/vie ... hp?tid=268

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази разходка до Румъния беше невероятно, незабравимо и прекрасно изживяване. Въпреки неподготвената технически кола за дълъг път, шкодата се справи отлично и доказа още веднъж че е прекрасен автомобил. Благодарности на варненската колегия за приятно прекараното време с тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.