Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За спортистите каращи Октавия


werz

Recommended Posts

Интересно ми е да проуча,колко бихте дали за оригинални пружини и амортисьори от Октавия РС и предна(задна) спирачна система (дискове,накладки, апарати,маркучи) бе всичко.Състоянието на компонентите е чисто нови(от моята Октавия РС),която чакам след 2 седмици в БГ.Тъй като версията РС в Европа идва с почти всички екстри-то окачването става на 100% на всеки седан на 55мм.Окачването сваля с 15мм отпред и 5 отзад-по-твърдо е малко и реагира по-добре.Спирачките са 288 милиметра и изискват 16 цола джанта(тъй като не е сигурно дали ще продавам предните или задните) пишете предложения и за 2те

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е да проуча,колко бихте дали за оригинални пружини и амортисьори от Октавия РС и предна(задна) спирачна система (дискове,накладки, апарати,маркучи) бе всичко.Състоянието на компонентите е чисто нови(от моята Октавия РС),която чакам след 2 седмици в БГ.Тъй като версията РС в Европа идва с почти всички екстри-то окачването става на 100% на всеки седан на 55мм.Окачването сваля с 15мм отпред и 5 отзад-по-твърдо е малко и реагира по-добре.Спирачките са 288 милиметра и изискват 16 цола джанта(тъй като не е сигурно дали ще продавам предните или задните) пишете предложения и за 2те

 

Предполагам продажбата е с цел ъпдейт :roll: Какво окачване и спирачна система мислиш да слагаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.octavia-forum.de/forum/viewforum.php?f=24

Ако имаш желание имам приятел в Германия,който може да ти ги докара на 2200лева с гумите или да ти дам моите,а аз да ги взема.Принципно,ако не желаеш чисто нови има оферти на 10к км на 1600лва до БГ.Иначе ъпгрейда ще е сериозен-регулируемо окачване(най-вероятно Кони Силвърлайн и 330мм брембота отпреде и предните спирачки отзад с баласти)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези джанти ли става въпрос

 

 

skoda_octavia_rs_2005_roue.jpg

 

skoda_18333.jpg

 

RedLine ако говориш за 17-ките на Octavia I RS явно са тези

 

1octavia_rs_a_404dd219a431b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите са моите джанти и които предлагам 5 по 112мм.Вторите са Пегасус също ги има на линка и са пак 5по 112мм.Третите са Октавия 1РС и са 5по100мм мисля.За да се сложат първите на Октавия 1 трябват фланци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите са моите джанти и които предлагам 5 по 112мм.Вторите са Пегасус също ги има на линка и са пак 5по 112мм.Третите са Октавия 1РС и са 5по100мм мисля.За да се сложат първите на Октавия 1 трябват фланци

 

 

Каква е цената на петиците Пегасус :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написаха ми на лично 900евра,франко Германия за джанти с гуми Континентал Спорт контакт 2

 

225/45 R17 ли са гумите :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда 0км.

Върни втората снимка плс

 

на втората снимка не са "Pegasus" ами "Sputnik"

 

 

ето CCA600002.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Werz, аз мислех, че става въпрос за РС джанти от Октавия 1. За такива имаш ли схеми ? Втора ръка, като на червената на снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросните джанти чисто нови в Еуратек струват 320 лв., а Pegasus са 270 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.