Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОТКРАДНАХА МИ Я


dh_gogo

Recommended Posts

Преди малко разгледах едни безжични звънци в близкия магазин - цените са от 10-12 до 17 лв. Но не можах да ги разгледам добре, че имаше навалица. Трябва да измисля начин да го свържа или с прекъсвачи като тия дето слагат алармаджиите, или към светлините за отваряне на вратите. Засега обаче си купих едно ключе и ще прекъсна тока някъде - отдавна трябваше да го направя, щото сега колата може да я запали на практика всеки.

 

абе тука човека се оплаква че му гепили колата за 30 000 лв на 10 дена, а ти обясняваш, че твойта на 20+ години и за има няма 500лв всеки може да я открадне!!! ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • dh_gogo

    11

  • stenly

    9

  • PV

    8

  • yohi

    7

Най-много писали в темата

Колеги я си кажете мнението...

Начи върти ми се в главата,може малко и параноично да звучи,но според вас има ли значение цвета на колата какъв е?

Начи този червения,какъвто беше моя в случая все пак се вижда отдалече и веднага прави впечатление,докато да кажем черно например е доста по-дискретно и все пак не бие толкова на очи...

Кажете какво мислите по-въпроса,на мене вече какви ли не мисли ми минават през главата,направо съм се побъркал и все още остава дилемата за нова рс или някоя стара кола колкото да не съм у рейса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я си кажете мнението...

Начи върти ми се в главата,може малко и параноично да звучи,но според вас има ли значение цвета на колата какъв е?

Начи този червения,какъвто беше моя в случая все пак се вижда отдалече и веднага прави впечатление,докато да кажем черно например е доста по-дискретно и все пак не бие толкова на очи...

Кажете какво мислите по-въпроса,на мене вече какви ли не мисли ми минават през главата,направо съм се побъркал и все още остава дилемата за нова рс или някоя стара кола колкото да не съм у рейса...

 

 

Батко това вече са абсолютни глупости :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Първо-саболезнованията ми за Фабията,виждал съм РС,симпатична е!

Аз работя към Лев Инс,имаме агенция и искам да ви кажа,сериозно,до сега нямаме сигнал за открадната кола.Не съм от София,но и тука не ги пипат колите маркира със сините лепенки:).Просто компанията има много силни позиции на пазара!Алианц маркират слабо свойте коли и не личи много много че колата е маркирана,не слагат лепенки,което разбира се не е гаранция,че няма да я пипат де!

Дано я намерят Фабията!Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!Алианц маркират слабо свойте коли и не личи много много че колата е маркирана,не слагат лепенки,което разбира се не е гаранция,че няма да я пипат де!

ако искаш да снимам да ти покажа стикера които е на ALPHA които маркират за Алянц. От както имам кола застрахована в алянц (около 4 г.) винаги е била маркирана и със стикер.

Въпроса обаче е друг Алянц не са от тъй наречените силови застрахователи. За това им крадат колите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Имам познат изкаран от колата и върната след един ден. При това с напълнен резервоар и много извинения.

Също така имам познат с открадната и не намерена. А имам и познат с открадната и намерена. Май най-лошия вариант....

Просто е въпрос на късмет, връзки и.... пари....

 

Поздрави

 

PS: А познавам и човек който работи във фирма за Ren-a-car. Бяха им свили две хубави Audi-та. След месец крадците събирха парички за колите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел,виж сега.

Наистина имат нещо като стикер на който има и маркиран код,но мисля че ще се съгласиш с мен,че сините стикери,които 100% си виждал стряскат до някаква степен пишман крадците:)!Иначе коли се срадът на всички компании,но въпросът е на кой по-малко...:)!

Поздрави! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти за колата! Доколкото имам информация за кражбите на новите автомобили, тая кола е била "поръчана". Имам предвид, че някой някъде примерно в Шиптърско иска такава кола, поръчва си я на мафията информацията пристига тука и съответно автомобил от този модел и цвят се краде. По тази схема се крадат огромна част от новите коли, и каското е най-малкото спасение. Единственият вариант е каско в мутренска застрх. компания като БулИнс примерно, но и това не е 100% гаранция. Относно старите автомобили тях ги крадат наркоманчета, пияндурници или просто някой автоджамбаз го домързяло да си ходи пеша и гепил едно пежо 205 за 2000 лева както се случи на моя приятелка в петък срещу събота.

Все пак всичко се случва но кражба на подобен автомобил е извършена по начин който не предполага откриването й. Вероятността колата в момента да е в границите на страната е минимална, само при тая мисъл аз изтръпвам за моята ама поне я държа на платен паркинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо за цвета

има значение - колата се набива на очи, особено ако е RS

но тук става въпрос за кражба на цялата кола - а не на кесетофон или нещо подобно

наистина ще е по поръчка - може би от чужбина

защото тук RS са доста малко

дано скоро си вземеш парите

а това за платения паркинг - няма значение

ако е поръчана колата - ще те следят и пак ще я вземат

другия път може да опиташ лизинг през банка, където може да си избереш застраховател

макар че не знам как точно стоят нещата - сигурно ще трябва да си продължиш съществуващия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Хора като ги чета тези неща се отказвам да си взимам Фабия 1.2 класик за 18к а какво оства за RS за 30к. На мен лично са ми крали вече колата... и каква мислите че е... най-обикновенно и евтинко TICO дето като го крадоха я имаше 1500 лв я не ан 11 години. Само една ввечер се прибрах към 3 сутринта и ме мързеше да я вкарвам в гаража и ето резултата в 8 вече я нямаше !??!?!. Полицията ми я намери на 500 м от вкъщи в гората на една пътека паркирана, затворена и с липсващи чистачки беше карана само тези 500 метра... за чии им е било да я гепят незнам.. незнам ако си зема фабията как да я пазя сигурно трябва да сложа GPS, бастун на волана скоба на скоростния лост, два прекъсвача на запалването, имобилайзер, да си махна кабела на делкото, да си свалям акумулатора и да си го нося с мене на количка )) Добре че имам гараж във вкъщи.. ама като я паркирам навън само с вдигане с паяк и влачене ще могат при горните мерки ))). Много съжалявам за RS-a.. явно и въоръжена охрана към всяка нова кола трябва...

 

Преместено от www.skodaowner.org

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика-предното мнение много ми напомня на един виц!

Мъж си спира колата пред блока-на сутринта отива и я гледа най-културно отворена и без касетофон и колони на вратите.Следващия ден случката се повтаря но му взимат акумулатора!Нашия залепил бележка-Колата няма касетофон,колони и акумулатор-следователно не пали!

На следващата сутрин отива и какво да види-на мястото на бележката залепена друга-ТОГАВА ЗАКАКВО СА ТИ ГУМИ! :cry: тъжно! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дее.... ба тия аидуци. ако хвана някои да ми краде колата бих го еба..... па да ходи да се оплаче ако не го е срам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за колата! :(

За съжаление в България е така. Дори да имаш пари за хубава кола, неможеш да си вземеш, щото някой който няма ще ти я открадне и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Абе това е тъпото,че и аз го чувам че се крадат РС-те...

Даже вече от 2 места разбирам, че имало износ към Албания и Грузия...м*****им д****а

Иначе няма никакво развитие около случая,сега чакам да се прекрати разследването и да взема бележка,с коята (дай Боже) да си възстановя безпроблмно сумата от застраховката...

НО големия въпрос е дали да взема пак РС...МНОГО ми харесва колата,наистина колеги...за 10те дни които я имах мога да кажа с ръка на сърцето,че се влюбих в колата...и сега като вида някоя паркирана или по улиците и направо оставам без дъх....супер тъпо ми е :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Наистина ти съчуствам....

Относно това дали да взимаш или не пак - Аз бих взел. В крайна сметка веднъж се живее. А някой неща не се измерват с пари....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи си пак РС> като те кефи си взимай това не значи че пак ще ти я чопнат, просто е било стечение на обстоятелствта ти си имал, а на някой му е трябвала.:( :cry:

взимай пак и всеки път като и сядаш на спортната седалка ще настръхваш от кеф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел,ако питаш мен,вземи си пак Шкода РС!Еби им майката на тия шибаняци,джамбазите,карай си Шкодичката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за моралната подкрепа...ама тоя път ако си взема РС, ще си купа и пистолет,и ако го хвана тоя каде ще бара....е Бог ми е свидетел, че ще го напраим на решето пък каквото ще да става после...ебал съм им майката на тия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това щях да те посъветвам - изкарай си разрешително за лично оръжие, монтирай си прожектор със сензор за движение и чакай. Трябва да се научат, че се гърми, иначе няма спасение.

Разни други неща като безжичен звънец и пр., също ги имай предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, взимай си пак РС-ка и това е. За джамбазите - не е въпроса какво караш, а дали са го нарочили. Тук от разни хайдуци се оплакват и собственици на 20 годишни Шкоди. Така че както казах - въпрос на късмет. Ама въпреки това не се осланяй само на него. Ако нямаш гараж, ползвай вечерно време охраняем паркинг. Монтирай си едно елементарно ключе, скрито някъде, за прекъсване на бензиновата помпа. То такъв тип кола не вярвам да се емнат с паяк да я вдигат, така че едно такова ключе би ти помогнало доста.

С камери не се занимавай - малка е вероятността камера да ти помогне. Във връзка с коренно различен случай ми казаха, че заснет с камера материал не бил доказателство за в съда, а просто нещо, което евентуално да помогне на полицията да събере допълнителни доказателства. С други думи - умряла работа. А и една хубава камера, която да снима и нощно време е доста пари, към нея трябва да закачиш и платка в PC-то... не си струва.

А за пистолета - колкото и да си афектиран, не това е решението. Не си заслужава при нашето законодателство да лежиш в затвора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел,да не би да познаваш един Владислав с Рено Меган 2? :)

Извинявайте на всички за лекото отклонение от темата...! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Те и моята се опитаха да я откраднат пред блока.Навярно са били някакви ламери.Изчоплили страничния мигач,срязали кабелите му и ги дали накъсо с надеждата да се изключи алармата и да се отвори врата.Резултат-един изгорял бушон и платен паркинг оттук насетне :((((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултат-един изгорял бушон и платен паркинг оттук насетне :((((

И там ги крадат скапаняците. Не е спасение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.