Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия RS


Guest Бивш Пикап

Recommended Posts

Те впечатленията започват още от 2.0 FSI 200 H.p. Аз не знам ти какво очакваш от тази кола, но само при простата сметка, че нормалната 2.0 кола е 115 к.с. трябва да ти става ясно, че не е майтап работа тая Шкодичка. За съжаление нямам никаква информация за колата, че да изкажа някакво по-особено мнение.Дано колегите ти помогнат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно таз 2000 TSFI Еуратек не я предлага ... предлагат без турбо или пак не съм дочел каталога им докрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skoda-auto.bg/price/octavia/ ... ctavia.pdf

 

Предлагат я и още как,дори като ходих да си плащам вноската преди няколко месеца имаше една червена в Шоурума!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да се каже супер си е колата.Най-добре иди и питаи ЕУРАТЕК те да ти обяснят за какво става реч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние имаме такава служебна.

 

Купихме я миналото лято от Интер Експо Център. Имаше Авто салон.

 

В момента километража и показва 64000км. Няма ли сме никакви проблеми с нея досега...

 

Питай нещо по-конкретно ако имаш интерес.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той пита за новата-а не за старата РСка!Има разлика-двигателите са различни(клапаните и тн)! Пък като се замисля-след като можеш да извадиш около 50К(44...е цената и др там такси,застраховки и тн)Едва ли много ще те вълнува дали ще ти харчи 7 или 10литра-едва ли те бърка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest Бивш Пикап
Пък като се замисля-след като можеш да извадиш около 50К(44...е цената и др там такси,застраховки и тн)Едва ли много ще те вълнува дали ще ти харчи 7 или 10литра-едва ли те бърка!

Абе бърка ме. Точно заради разхода се отказах от Мазерати Куатропорте :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl, Исо, то и аз си купих джанти за 500лв, ама се моля да не идва скоро момента с изправянето или да не пръсна някоя гума, щото тогава отиват в мазата и там ше седят :mrgreen: ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си тогава нещо хамериканско - Dodge 300 Hemi например. Един такъв ме изпревари на магистралата при 140 и съм сигурен, че в момента харчеше по-малко бензин от моята 1.3 Шкода, понеже оборотите му са били поне на половина по-малко... виж на градско вече ролите се разменят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest Бивш Пикап
Той пита за новата-а не за старата РСка!Има разлика-двигателите са различни(клапаните и тн)!

 

Аз не знаех, че има и "стара" Октавия RS :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си тогава нещо хамериканско - Dodge 300 Hemi например. Един такъв ме изпревари на магистралата при 140 и съм сигурен, че в момента харчеше по-малко бензин от моята 1.3 Шкода, понеже оборотите му са били поне на половина по-малко... виж на градско вече ролите се разменят ;)

 

А са де - я кажи 2-3 думи повече, че ме заинтересува с това "300 Hemi". Ако е било Dodge - няма начин да е 300 (ако е било нещо с 300 - Chrysler ще да е). А иначе, Dodge слагат Hemi на няколко различни коли, та за това питам, какво точно те е изпреварило :) Ако е било "малкото" Hemi - 5.7 - има наистина шанс да е харчило по-малко от Шкода-та (при круз-контрол с "прилична"скорост бачкат само 4 цилиндъра). Ама ако е било по-голямото Hemi - 6.1... Бая дзвер е - 425 кончета! Смуче дооооста :) Та кажи са - то че е било Hemi, ОК - ама това за двигателя. Колата каква беше (или беше пикап)?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя с Хемито е имал късмет, че е задминал Кранкенщайн, щото ако беше срещнал Цецо със зелената 100С нямаше да има късмет ни с Хеми, ни с Меми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя с Хемито е имал късмет, че е задминал Кранкенщайн, щото ако беше срещнал Цецо със зелената 100С нямаше да има късмет ни с Хеми, ни с Меми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

aбе реших да го пусна тоя "хамериканец" да не ми се мота в краката на Паненка и да си карам спокойно :lol:

 

Велко, не знам колко куб. инча беше, ама нещо такова кат визия:

front_3quarter.jpg

може и да не е било Хеми, ти кажи има ли такъв вариант на това купе?

 

ПП. колкото до цецовата 100Л с мотор 136Х, верно много върви и се набримчва яко, само да не и се налага да завива или рязко да спира в такъв момент :mrgreen:

 

Казано сериозно: ако някой още не се е събудил - не можем да мерим нашите ретро-сапунери с новите коли. На спускането от магистралата към Ябланица пробвах да откъсна едно Пижо 307 по завоите, но се отказах щом усетих в 1 момент, че предницата ми иска да продължи направо, а оно (пижото) държи пътя кат залепено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя с Хемито е имал късмет, че е задминал Кранкенщайн, щото ако беше срещнал Цецо със зелената 100С нямаше да има късмет ни с Хеми, ни с Меми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

aбе реших да го пусна тоя "хамериканец" да не ми се мота в краката на Паненка и да си карам спокойно :lol:

 

Велко, не знам колко куб. инча беше, ама нещо такова кат визия:

front_3quarter.jpg

може и да не е било Хеми, ти кажи има ли такъв вариант на това купе?

 

ПП. колкото до цецовата 100Л с мотор 136Х, верно много върви и се набримчва яко, само да не и се налага да завива или рязко да спира в такъв момент :mrgreen:

 

Казано сериозно: ако някой още не се е събудил - не можем да мерим нашите ретро-сапунери с новите коли. На спускането от магистралата към Ябланица пробвах да откъсна едно Пижо 307 по завоите, но се отказах кат усетих в 1 момент ,че предницата ми иска да продължи направо, а оно (пижото) държи пътя кат залепено...

 

Значи това се води Крайслер 300 С,а "купето",което прилича само отпред малко на този дзвер е Крайслер Кросфайър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2005-Chrysler-Crossfire-1280.jpg

ох, на баткооо - подарят ли ми едно такова, май ще сменя клуба :roll: 8)

 

П.П> модератора да вземе да ги изтрие тия офтопици! :evil: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да трия нищо :)

Има такъв Крайслер с HEMI. Те двигателите всъщност са два - 5.7 с 350 к.с. и 6.1 - 425 к.с. Ще познаеш голямия, ако отзад на колата има такова лого - SRT8.

Кoлкото до Crossfire-a - пълно дърво (съвсем сериозно). Единственния му "+" е... 5.2 до 100 км/ч. и 330 к.с. Като се видим в София на по бира...17-18.06, ще донеса книжки за тея 2 модела (а за Юли има едни специални неща за Додж...ама те са с еднакви двигатели, така че...).

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее-от Октавия РС минахме на Крайслер,после на Додж-коя марка е следваща?Между друготро вчера видях на магистрала тракия старата Октавия РС-със пловдивска регистрация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.